Szary Domek znajduje się

ul. Gałczyńskiego 10,
76-270 Ustka - Przewłoka

Zadzwoń i zarezerwuj

+48 512 091 840

Szary Domek znajduje się

ul. Gałczyńskiego 10,
76-270 Ustka - Przewłoka

Zadzwoń i zarezerwuj

+48 512 091 840

O nas

Drodzy Goście

Szary Domek położony jest we wschodniej części Ustki przy drodze wyjazdowej na Rowy. Jest to spokojna, obfitująca w zieleń okolica domków jednorodzinnych, oddalona od morza o około 1,6 km. Do pięknej plaży prowadzi niedawno oddana do użytku droga rowerowa. Do centrum można też szybko dostać się zamawiając ekologiczną elektryczną taksówkę, która zawiezie w dowolnie wskazanie miejsce w obrębie Ustki.
W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, stadnina koni, gminne centrum rekreacji z boiskiem, kortami, placem zabaw i miejscem na biesiadę przy ognisku, przyrządy fitness na świeżym powietrzu, knajpka z domowymi obiadami (borowinka.pl), restauracja „Morskie Opowieści ”, park rozrywki Megalandia oraz kościół.

Poprzedni
Następny

Trasy rowerowe

Nasza lokalizacja to wygodna baza dla amatorów wycieczek rowerowych. Przebiegający nieopodal szlak rowerowy łączy się ze Szlakiem Zwiniętych Torów. To piękna trasa ciągnąca się po terenie strefy chronionego krajobrazu, wzdłuż nasypów zdemontowanych poniemieckich linii kolejowych. Długość szlaku to około 20km po drogach gruntowych lecz pomimo sporych odległości trasa jest łatwa i odpowiednia również dla dzieci. Ma swój początek w Ustce, a kończy się w Rowach. Po drodze – malownicza, dziewicza osada Orzechowo, z dala od kurortów, z dostępem do klifów i plaży, wydma Orzechowska, lasy, szuwary, ciche łąki, jezioro Gardno i tereny należące do Słowińskiego Parku Narodowego.

Pupilki

Kochamy pieski, dlatego z przyjemnością ugościmy tez w naszych progach ogoniastych, czworonożnych, przyjaciół człowieka.